Hotel El-Djazair
*****
24 Rue Souidani Boujemaa , Algiers, 16000, Algeria
Online rezervace. Ceny od DZD16717.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od DZD16,717
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj

Hotel El-Djazair je 5 hvězdičkový hotel výhodně situován v Algiers. Užijte si tenis přímo v hotelovém areálu. Za přístup na tenisové kurty může být účtován dodatečný poplatek. Cestovatelé, přicházející ze všech částí světa, mohou využít směnárenských služeb v hotelu.

Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu. Přátelská a nápomocná služba concierge je vždy připravena vám pomoci s jakýmkoliv přáním či požadavkem.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Vybavení hotelu

  • Tenisový kurt
  • Směnárna
  • Pokojová služba
  • Služba concierge

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel El-Djazair je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Algiers, Algeria (ALG-Houari Boumediene) - 9.91 mi